בית

בית ספר ופנימייה

נווה צאלים הינו בית ספר לחינוך מיוחד במסגרת פוסט אשפוזית לבני נוער עם הפרעות נפשיות קשות לילדים עם רמת אינטילגנציה ממוצעת ומעלה.

המסגרת מהווה מרחב חיים טיפולי-חינוכי-לימודי.

88

תלמידים

120

אנשי צוות

7

זכיות ספורטיביות

25

שיתוף פעולה עם מוסדות אשפוזיים

אודותינו

אחת המטרות המרכזיות של החינוך והטיפול בנווה צאלים היא לטפח אצל הילד מבט שלם על חייו. לפיכך הנערים והנערות מקיימים מגוון רחב של התנסויות בבוקר ואחר הצהריים הכוללים לימודים, חוגים והתנסות בעבודה. כדי לאפשר את קיומם של המטרות שתוארו לעיל  קיימת השקעה רבה של זמן ומשאבים בפיתוח והדרכה מקצועית של הצוות החינוכי-טיפולי.

לצד גישה מקצועית ישנה הקפדה על מתן יחס חם, אכפתי ואוהב לכל ילד ומוכנות של כל איש צוות לקחת חלק פעיל בלימוד מתמיד.

הודעות

צוות נווה צאלים מאחל לכל תלמידי ישראל חופשה נעימה שמרו על עצמכם וחזרו אלינו לשלום.
דרושים מדריכים לפנימייה באזור הוד השרון לפנימייה טיפולית ברמות השבים דרושים מדריכים. העבודה במשמרות ערב ולילה, במשרה חלקית. ניסיון בעבודה עם ילדים ונוער – יתרון. העבודה מתאימה לסטודנטים. המקום מוכר להתמחות בפסיכולוגיה קלינית, עבודה סוציאלית, טיפול באמנויות וחינוך מיוחד. למתאימים תינתן המלצה ללימודים לתואר שני.
ברכת שנה טובה ממנהלת נווה צאלים שנה טובה ומתוקה, שנת הגשמת חלומות וציפיות . שנה שבה נלמד לאהוב ולהאמין . שנה שבה נוכל לדבר זה עם זה ופחות לכעוס. שנה שנדע לקבל את האחר מתוך רצון אמיתי, ולא מתוך תחושת רחמים ואי נוחות. שנהפוך להיות חברה מכבדת, סבלנית, ערכית וטובה . חברה שיודעת להכיל את כולם מבלי לראותם כשונים, חברה שעירה למתרחש סביבה, ודוגלת בעשייה משמעותית ובהנעה תמידית. אמר יאנוש קורצ'אק : "עתיד טוב יותר לאנושות טמון לא במשטר חברתי זה או אחר אלא באדם טוב יותר". אני רוצה לאחל לכולנו שנה שבה נוכל להתמודד עם כל מכשול ומהמורה, ולהפוך אותו להזדמנות לצורך צמיחה ועשייה. ובעיקר שנה נפלאה, שנת שלום ובריאות, שנה של הצלחות ופריחות. שנה טובה יפית אבס מנהלת בית הספר 'נווה צאלים'.

לוח אירועים

אירועים קרובים

אין אירועים בתקופה הקרובה בשלב זה.

"כדי לשנות אדם, יש לשנות את המודעות שלו כלפי עצמו"

אברהם מאסלו

צור קשר

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

  • 09-7429235
  • michal.neve@gmail.com
  • הברושים 20, רמות השבים, ישראל